AKBANK

100 TL VE ÜZERİ VADE FARKSIZ İŞLEMLERDE

+ 1 TAKSİT!

 

·         +1 TAKSİT kampanyası, 100 TL ve üzeri vade farksız 2-11 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir. Artı taksit ve erteleme ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.

·         Bu kampanyadan Axess, Wings, Free, Exi 26 ve sahipleri yararlanabilir.

·         Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

·         Kampanyaya ticari kartlar dahildir.

 

  

CARDFİNANS

150 TL VE ÜZERİ İŞLEMLERDE

 + 2 TAKSİT!

 

·         Ekim ayı boyunca anlaşmalı mağazalarda CardFinans bireysel kredi kartları, Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile POS’larımızdan yapılacak 150TL ve üzeri 2 – 10 arası taksitli alışverişlerde +2 taksit verilecektir. +2 taksit 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10 taksit seçeneklerinde geçerlidir.

·         Ekim ayı boyunca anlaşmalı mağazalarda HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile POS’larımızdan yapılacak 2 – 10 arası taksitli alışverişlerde herhangi bir barem olmadan +2 taksit verilecektir. +2 taksit 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9 ve 10 taksit seçeneklerinde geçerlidir.

·         Sanal POS üzerinden yapılan alışverişlerde CardFinans için 150TL ve üzeri alışverişlere +2 taksit ve HSBC Advantage için +2 taksit otomatik olarak uygulanacaktır.

·         Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

·         QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.